Kempingové variče

7 položiek celkom

Cena

29115
129115
Plynový varič Sólo - panvicenapaellu.sk
Akcia
€29 / ks

Plynový varič Sólo je určený na varenie alebo ohrievanie pokrmov. Používa sa výlučne na 2 kg propán butánovú fľašu. Varič je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov a je veľmi odolný.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4011
Plynový varič Magnum Piezo - proapanbutanshop.sk
Akcia
€29,90 / ks

Plynový varič na 2 kg bombu, ideálny na turistiku, do kempu, alebo do záhrady. Plynový varič Magnum Piezo od spoločnosti MEVA – SK je vyrobený z kvalitných materiálov (Nie ako tie napodobeniny za pár eur) s výkonom 2,1 kW.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4010
Varič Sólo plus - panvicenapaellu.sk
€55 / ks

Kempingový varič na 2 kg fľašu, s vysokým výkonom, širokou platničkou na varenie a piezo zapaľovaním. Ideálny na kempovanie, dovolenku, alebo do domácnosti.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4019
Plynový variče Picamp - panvicenapaellu.sk
€59 / ks

Plynový varič Picamp je veľmi praktický nie len na turistiku a kemping, ale aj do domácnosti. Pripája sa výlučne na 2 kg propán butánovú fľašu.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4012
Plynový varič Orlík bez veka - panvicenapaellu.sk
€108 / ks

Plynový varič na propán bután, určený na 2 kg fľašu, využíva sa na varenie pokrmov doma aj na cestách. Dodáva sa vrátane sady na pripojenie k 2 kg fľaši.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4017
Plynový varič Single de Luxe - panvicenapaellu.sk
€108 / ks

Kempingový varič z nerezovej ocele, výkon až 5 kW. Je prenosný, skladný, má piezo zapaľovanie a textilné prepravné púzdro v cene. Ideálny na varenie kdekoľvek a kedykoľvek.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4013
Plynvoý varič Orlík na 2 kg fľašu - panvicenapaellu.sk
€115 / ks

Plynový varič na propán bután, určený na 2 kg fľašu, využiteľný do domácnosti, na kempovanie, alebo na dovolenku. Dodáva sa vrátane sady na pripojenie k 2 kg fľaši.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4016

Kempingové variče na 2 kg bombu. V ponuke jednoplatnička aj dvojplatnička. Uvarite na nich čaj, kávu aj menší obed. Ideálne ako súčasť výbavy na turistiku, dovolenku, do kempu, alebo aj ako varič na cesty, napr. pre vodičov. Variče sú výkonné, kvalitné a skladné. Dodávame len od tradičných výrobcov ako MEVA SK a FOKER.