10 položiek celkom

Cena

14699
114699
Plynový horák Worker - panvicenapaellu.sk
€14,90 / ks

Plynový horák Worker je určený pre domácich majstrov, kuchárov, remeselníkov alebo modelárov. Regulácia prívodu vzduchu slúži na precízne nastavenie plameňa.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7019
Izolatérska súprava - panvicenapaellu.sk
€19,50 / ks

Horáková súprava je určená na izolatérske alebo opaľovacie práce menšieho rozsahu. Je ideálna na domáce využitie pre domácich majstrov a kutilov.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7016
Stavebný horák 35 kW - panvicenapaellu.sk
€19,90 / ks

Plynový horák na propán bután je ideálny na izolatérske, asfaltérske a opaľovacie práce stredného a väčšieho rozsahu. Taktiež je vhodný pre domácich majstrov a kutilov.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7011
Stavebný horák 54 kW - panvicenapaellu.sk
€19,90 / ks

Plynový horák na propán bután je ideálny na izolatérske, asfaltérske a opaľovacie práce stredného a väčšieho rozsahu. Taktiež je vhodný na použitie v dielni, pre domácich kutilov, alebo sa využíva aj pri zabíjačke.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7014
Plynový horák s piezo zapaľovaním - panvicenapaellu.sk
€29 / ks

Plynový horák s piezo zapaľovaním, vhodný na opaľovanie, pokladanie izolácie, alebo opravu izolácie na streche, alebo sa využíva aj pri zabíjačke.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7013
Stavebný horák 35 kW s hadicou - panvicenapaellu.sk
€39 / ks

Plynový horák s hadicou s dĺžkou 5m, ideálny na stredné a väčšie priemyselné práce. Taktiež je vhodný pre domácich majstrov a kutilov.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7012
Plynový horák s hadicou - panvicenapaellu.sk
€39 / ks

Plynový horák na propán bután je ideálny na izolatérske, asfaltérske a opaľovacie práce stredného a väčšieho rozsahu. Taktiež je vhodný pre domácich majstrov a kutilov. Plynová hadica s dĺžkou 5 m v balení.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7015
Plynový horák profi komplet 65 kW - panvicenapaellu.sk
Plynový horák Profi komplet 65 kW
Dodanie 3 - 5 pracovných dní
€190 / ks

Profesionálne plynové horáky značky Meva SK majú precízne spracovanie, sú vyrobené zo žiaruvzdornej ocele a vyznačujú sa svojou odolnosťou. Komplet s plynovou hadicou s dĺžkou 5 m v balení.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7017
Plynový horák profi komplet 120 kW - panvicenapaellu.sk
Plynový horák Profi komplet 120 kW
Dodanie 3 - 5 pracovných dní
€195 / ks

Profi horákové komplety značky Meva majú precízne spracovanie, sú vyrobené zo žiaruvzdornej ocele a vyznačujú sa svojou odolnosťou, spoľahlivosťou a výkonom.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7018
Rampový horák Kombajn - panvicenapaellu.sk
€699 / ks

Plynový horák na profesionálne využitie na lepenie izolácie na veľkých projektoch, kde je potrebný vysoký výkon a flexibilita.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7010

Profesionálne stavebné plynové horáky, alebo hobby plynové horáky dodávame s hadicou, alebo bez. Ideálne na lepenie, alebo opravy izolácií doma, alebo na profesionálne využitie. Kvalitné produkty za rozumnú cenu od spoločnosti MEVA SK.