Smaltované panvice

8 položiek celkom

Cena

885
1885
Panvica 20 cm - panvicenapaellu.sk
Paella panvica smaltovaná 20 cm
Momentálne nedostupné
€8 / ks

Kvalitná panvica s malým priemerom 20 cm, smaltovaná, ideálna na varenie pre vodičov kamiónov, na turistiku, alebo sa využíva ako servírovacia panvica. V ponuke máme na tento účel aj servírovacie sety.

garantia-fuego-horno

mceclip0

Kód: 5037
Hlboká panvica Wok smalt 28 cm, na plyn, indukciu, aj na sklokeramiku
Novinka Akcia
€15,90 / ks

Hlboká panvica, smaltovaná, určená na plynový, indukčný aj na sklo keramický sporák, ideálna na opekanie, dusenie, smaženie aj vyprážanie. Špičkový produkt vyrobený v Španielsku, od Vaello Campos.

symboly

mceclip0

Kód: 5038
Smaltovaná panvica 30 cm - panvicanapaellu.sk
Novinka Akcia
€17,90 / ks

Špičková, kvalitná smaltovaná panvica s priemerom 30 cm a s jedinečne spracovaným dnom, je určená na všetky druhy sporákov aj na zapekanie v rúre.

symboly

mceclip0

 

 

Kód: 5033
Hlboká panvica Wok smalt 36 cm, na plyn, indukciu, aj na skokeramiku
Akcia Novinka
€19,90 / ks

Hlboká panvica Wok s priemerom 36 cm, smaltovaná je určená na plynový, indukčný, sklokeramický sporák, aj na zapekanie v rúre. Ideálna na varenie, dusenie, alebo smaženie.

symboly

mceclip0

Kód: 5039
Smaltovaná panvica 34 cm - panvicenapaellu.sk
Novinka
€19,90 / ks

Kvalitná smaltovaná panvica s priemerom 34 cm a s jedinečne spracovaným dnom je vhodná na všetky druhy sporákov aj na zapekanie v rúre.

symboly

mceclip0

Kód: 5034
Smaltovaná panvica 38 cm - panvicenapaellu.sk
Novinka
€24,90 / ks

Špičková, kvalitná smaltovaná panvica s priemerom 38 cm a s jedinečne spracovaným dnom, je ideálna na indukciu, sklokeramiku, na plyn, aj na otvorený oheň. Môžete ju taktiež využívať na zapekanie v rúre.

symboly

mceclip0

Kód: 5035
Smaltovaná panvica - panvicenapaellu.sk
Novinka
€45 / sada

Servírovacie smaltované panvice s priemerom 20 cm, plne funkčné na varenie, ideálne na prezentáciu, alebo servírovanie jedla, alebo pochutín vo vašej reštaurácii, doma na oslave, alebo v bare.

mceclip0

Kód: 5049
Smaltovaná panvica - panvicenapaellu.sk
Novinka
€85 / sada

Servírovací set s priemerom 20 cm, 12 kusov panvíc v balení, smaltované prevedenie. Ideálne na prezentáciu, alebo servírovanie jedla, alebo pochutín v bare, doma na grilovačke, alebo v reštaurácii.

mceclip0

Kód: 5050

Ponúkame smaltované panvice so špičkovo spracovaným dnom, vhodné na indukčný sporák, sklokeramický sporák, na otvorený plameň, aj na zapekanie v rúre. Ideálne na varenie, grilovanie a dusenie rôznych pokrmov aj na každý paella recept. Smaltované panvice ponúkame plytké, alebo hlboké. Panvice dodávame priamo zo Španielska, od renomovaného výrobcu Vaello Campos.