Servírovacie súpravy / Catering sety

4 položiek celkom

Cena

4585
14585
Servírovací set - panvicenapaellu.sk
Novinka
Servírovací set panvíc 24 cm - 6 ks
Skladom posledné dva sety
€45 / sada

Servírovacia súprava panvíc s priemerom 24 cm, vyrobená z leštenej ocele. Ideálna na servírovanie pokrmov, pochutín, alebo tapas v reštaurácii, bare, alebo u vás doma na grilovačke.

mceclip0

Kód: 5047
Smaltovaná panvica - panvicenapaellu.sk
Novinka
€45 / sada

Servírovacie smaltované panvice s priemerom 20 cm, plne funkčné na varenie, ideálne na prezentáciu, alebo servírovanie jedla, alebo pochutín vo vašej reštaurácii, doma na oslave, alebo v bare.

mceclip0

Kód: 5049
Servírovacia panvica - panvicenapaellu.sk
Novinka
€85 / sada

Servírovacia súprava panvíc, 12 kusov, priemer 24 cm, leštená oceľ, ideálne na prezentáciu jedla, pochutín, alebo tapas. Špeciálne razené dno pre lepší dizajn a kvalitu. Panvica je plne funkčná.

mceclip0

Kód: 5048
Smaltovaná panvica - panvicenapaellu.sk
Novinka
€85 / sada

Servírovací set s priemerom 20 cm, 12 kusov panvíc v balení, smaltované prevedenie. Ideálne na prezentáciu, alebo servírovanie jedla, alebo pochutín v bare, doma na grilovačke, alebo v reštaurácii.

mceclip0

Kód: 5050

Servírovacie súpravy sú panvice s malým priemerom, vhodné na servírovanie jedla, alebo pochutín v bare, v reštaurácii, alebo aj na domácom posedení, alebo grilovačke. Panvice sú plne funkčné aj na varenie. Ideálne na servírovanie steakov, grilovaného mäsa, alebo zeleniny. Vhodné do každej gastro prevádzky. Všetko v kvalite od tradičného výrobcu Vaello Campos.