Plynové horáky na varenie

6 položiek celkom

Cena

995
1995
Sada na pripojenie plynovej fľaše - panvicenapaellu.sk
Akcia
€9,90 / ks

Pripojovacia súprava pre pripojenie nízkotlakého spotrebiča k 5 kg alebo 10 kg propán butánovej fľaši. Súprava je ideálna na pripojenie varičov, šporákov, ohrievačov, chladničiek, paella horákov atď.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 6041
Paella plynový horák 20 cm - panvicenapaellu.sk
Akcia
€29,90 / ks

Plynový kruhový horák na propán bután je ideálny produkt na varenie, alebo grilovanie na terase, v záhrade, alebo na dovolenke.

 

mceclip0

 

Kód: 5010
Paella plynový horák 40 cm - panvicenapaellu.sk
Akcia
€59 / ks

Plynový horák s priemerom 40 cm, je ideálny produkt na varenie vonku. Na horák môžete položiť panvicu alebo grilovaciu dosku.

 

mceclip0

 

Kód: 5012
Paella plynový horák - panvicenapaellu.sk
Akcia
€69 / ks

Paella horák je ideálny produkt na varenie, alebo grilovanie na terase, v záhrade, alebo na dovolenke. Tieto plynové horáky sú vhodné na prípravu skoro všetkých pokrmov.

 

mceclip0

 

Kód: 5014
Paella ecoset 46 cm - panvicenapaellu.sk
Akcia Výpredaj
€85 / ks

Výkonná Paella súprava je ideálna na varenie, alebo grilovanie na terase, v záhrade, v altánku, alebo na dovolenke. Obsahuje plynový horák, Paella panvicu a stojan.

 

mceclip0

 

Kód: 5032
Paella plynový horák - panvicenapaellu.sk
€95 / ks

Plynový horák na Paellu s priemerom 60 cm je vhodný na veľkokapacitné varenie, alebo dusenie pre viac stravníkov. Ideálne do gastro prevádzok.

 

mceclip0

 

Kód: 5016

Plynové horáky na propán bután, ktoré využijete na varenie, grilovanie, na Paellu, ale aj pod kotlinu, alebo kotlík. Na horák stačí položiť panvicu alebo grilovaciu platňu a hostina sa môže začať. Ponúkame plynové horáky s priemerom 20, 40, 50, alebo 60 cm. Produkty dodávame priamo zo Španielska, od tradičného výrobcu Vaello Campos.