Liatinové variče / varné stoličky

8 položiek celkom

Cena

1999
11999
Clip on adaptér - panvicenapaellu.sk
Adaptér na Probugas easy fľaše
Momentálne nedostupné
€19,90 / ks

Adaptér Clip on je určený na Probugas Easy fľaše ako prechod na klasickú propán butánovú fľašu so závitom. S týmto adaptérom môžete k Easy fľaši pripojiť regulátor tlaku so závitom a nie ste obmedzený na používanie klik regulátora.

Kód: 11011
Varný rošt - panvicenapaellu.sk
€19,90 / ks

Liatinový varný rošt k varičom Foker.

Kód: 11015
Plynový varič Trino - panvicenapaellu.sk
€64,90 / ks

Varič s výkonom až do 7,5 KW. Je vhodný na veľkokapacitný ohrev, ale aj na domáce varenie, do zimných kuchýň, na zabíjačku, dá sa použiť ako zdroj pod kotlík.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 2011
Plynový varič Triglav - panvicenapaellu.sk
€65 / ks

Plynový varič Triglav disponuje vysokým výkonom, až 9,8 kW. Ideálny na varenie alebo grilovanie na záhrade, na chate alebo na dovolenke. Sada na pripojenie plynovej fľaše je v cene.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 2017
Plynový varič Foker - panvicenapaellu.sk
€79 / ks

Plynový varič na propán bután s tromi okruhmi ovládania. Je vyrobený z kvalitných materiálov v Taliansku, spoločnosťou FOKER. Rošt variča má priemer 30 cm.

 

foker2ITALY

Kód: 2024
Varič Mega Zeus - panvicenapaellu.sk
Plynový varič Mega Zeus
Dodanie 3 - 5 pracovných dní
€79 / ks

Plynový varič Meva MEGA ZEUS je ideálny na veľkokapacitný ohrev pre chovateľov, poľnohospodárov, ale rovnako je praktickým pomocníkom v domácnosti, napr. pri zabíjačke, príprave krmiva, alebo aj na grilovanie.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 2023
Plynový varič Foker WOK - panvicenapaellu.sk
Plynový varič Foker T.G. WOK
Momentálne nedostupné
€95 / ks

Plynový varič WOK T.G. je veľmi kvalitný a robustný produkt, vyrába sa s prémiovej liatiny v Taliansku. Ideálny pre WOK panvice, ale taktiež je vhodný na grilovanie.

 

foker2ITALY

Kód: 2020
Varič Mega Zeus s piezo a termopoistkou - panvicenapaellu.sk
€99 / ks

Plynový varič Mega Zeus disponuje plnou výbavou, piezo zapaľovaním aj termopoistkou. Sada na pripojenie plynovej fľaše je v cene produktu.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 2016

Ponúkame varné stoličky z kvalitnej liatiny. Ideálne na použitie v záhrade, v reštaurácii, na kurzoch varenia, na prípravu krmiva, alebo na predvádzacie varenie. Dokážete na nich uvariť, alebo ugrilovať prakticky čokoľvek. Sú skladné a nepotrebujú špeciálnu starostlivosť. Ponúkame variče od tradičných výrobcov ako MEVA SK a FOKER. K vybraným liatinovým varičom je sada na pripojenie k plynovej fľaši, v cene produktu.