23 položiek celkom

Cena

9135
19135
Sada na pripojenie plynovej fľaše - panvicenapaellu.sk
Akcia
€9,90 / ks

Pripojovacia súprava pre pripojenie nízkotlakého spotrebiča k 5 kg alebo 10 kg propán butánovej fľaši. Súprava je ideálna na pripojenie varičov, šporákov, ohrievačov, chladničiek, paella horákov atď.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 6041
Trysky na propán bután - panvicenapaellu.sk
€11,90 / ks

Sada trysiek na propán bután Mora Gorenje, obsahuje trysky, tesnenie a hadicovú koncovku.

Kód: 11013
Varný rošt - panvicenapaellu.sk
€19,90 / ks

Liatinový varný rošt k varičom Foker.

Kód: 11015
Plynový varič Sólo - panvicenapaellu.sk
Akcia
€29 / ks

Plynový varič Sólo je určený na varenie alebo ohrievanie pokrmov. Používa sa výlučne na 2 kg propán butánovú fľašu. Varič je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov a je veľmi odolný.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4011
Paella plynový horák 20 cm - panvicenapaellu.sk
Akcia
€29,90 / ks

Plynový kruhový horák na propán bután je ideálny produkt na varenie, alebo grilovanie na terase, v záhrade, alebo na dovolenke.

 

mceclip0

 

Kód: 5010
Plynový varič Magnum Piezo - proapanbutanshop.sk
Akcia
€29,90 / ks

Plynový varič na 2 kg bombu, ideálny na turistiku, do kempu, alebo do záhrady. Plynový varič Magnum Piezo od spoločnosti MEVA – SK je vyrobený z kvalitných materiálov (Nie ako tie napodobeniny za pár eur) s výkonom 2,1 kW.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4010
Varič Sólo plus - panvicenapaellu.sk
€55 / ks

Kempingový varič na 2 kg fľašu, s vysokým výkonom, širokou platničkou na varenie a piezo zapaľovaním. Ideálny na kempovanie, dovolenku, alebo do domácnosti.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4019
Plynový variče Picamp - panvicenapaellu.sk
€59 / ks

Plynový varič Picamp je veľmi praktický nie len na turistiku a kemping, ale aj do domácnosti. Pripája sa výlučne na 2 kg propán butánovú fľašu.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4012
Paella plynový horák 40 cm - panvicenapaellu.sk
Akcia
€59 / ks

Plynový horák s priemerom 40 cm, je ideálny produkt na varenie vonku. Na horák môžete položiť panvicu alebo grilovaciu dosku.

 

mceclip0

 

Kód: 5012
Plynový varič Trino - panvicenapaellu.sk
€64,90 / ks

Varič s výkonom až do 7,5 KW. Je vhodný na veľkokapacitný ohrev, ale aj na domáce varenie, do zimných kuchýň, na zabíjačku, dá sa použiť ako zdroj pod kotlík.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 2011
Plynový varič Triglav - panvicenapaellu.sk
€65 / ks

Plynový varič Triglav disponuje vysokým výkonom, až 9,8 kW. Ideálny na varenie alebo grilovanie na záhrade, na chate alebo na dovolenke. Sada na pripojenie plynovej fľaše je v cene.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 2017
Paella plynový horák - panvicenapaellu.sk
Akcia
€69 / ks

Paella horák je ideálny produkt na varenie, alebo grilovanie na terase, v záhrade, alebo na dovolenke. Tieto plynové horáky sú vhodné na prípravu skoro všetkých pokrmov.

 

mceclip0

 

Kód: 5014
Plynový varič Foker - panvicenapaellu.sk
€79 / ks

Plynový varič na propán bután s tromi okruhmi ovládania. Je vyrobený z kvalitných materiálov v Taliansku, spoločnosťou FOKER. Rošt variča má priemer 30 cm.

 

foker2ITALY

Kód: 2024
Varič Mega Zeus - panvicenapaellu.sk
Plynový varič Mega Zeus
Dodanie 3 - 5 pracovných dní
€79 / ks

Plynový varič Meva MEGA ZEUS je ideálny na veľkokapacitný ohrev pre chovateľov, poľnohospodárov, ale rovnako je praktickým pomocníkom v domácnosti, napr. pri zabíjačke, príprave krmiva, alebo aj na grilovanie.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 2023
Plynový varič Orlík - panvicenapaellu.sk
€85,90 / ks

Plynový varič je vhodný na zapojenie k 2 kg, 5 kg, aj k 10 kg plynovej fľaši. Sadu na pripojenie je nutné si zakúpiť zvlášť, keďže každý potrebuje inú dĺžku plynovej hadice.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4015
Paella plynový horák - panvicenapaellu.sk
€95 / ks

Plynový horák na Paellu s priemerom 60 cm je vhodný na veľkokapacitné varenie, alebo dusenie pre viac stravníkov. Ideálne do gastro prevádzok.

 

mceclip0

 

Kód: 5016
Plynový varič Foker WOK - panvicenapaellu.sk
Plynový varič Foker T.G. WOK
Momentálne nedostupné
€95 / ks

Plynový varič WOK T.G. je veľmi kvalitný a robustný produkt, vyrába sa s prémiovej liatiny v Taliansku. Ideálny pre WOK panvice, ale taktiež je vhodný na grilovanie.

 

foker2ITALY

Kód: 2020
Plynový varič Orlík s vekom - panvicenapaellu.sk
€95 / ks

Plynový varič s vekom je vhodný na 2 kg, 5 kg, aj na 10 kg plynovú bombu. Predáva sa bez sady na pripojenie, keďže sa predpokladá, že každý si sám určí dĺžku hadice.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4014
Varič Mega Zeus s piezo a termopoistkou - panvicenapaellu.sk
€99 / ks

Plynový varič Mega Zeus disponuje plnou výbavou, piezo zapaľovaním aj termopoistkou. Sada na pripojenie plynovej fľaše je v cene produktu.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 2016
Plynový varič Orlík bez veka - panvicenapaellu.sk
€108 / ks

Plynový varič na propán bután, určený na 2 kg fľašu, využíva sa na varenie pokrmov doma aj na cestách. Dodáva sa vrátane sady na pripojenie k 2 kg fľaši.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4017
Plynový varič Single de Luxe - panvicenapaellu.sk
€108 / ks

Kempingový varič z nerezovej ocele, výkon až 5 kW. Je prenosný, skladný, má piezo zapaľovanie a textilné prepravné púzdro v cene. Ideálny na varenie kdekoľvek a kedykoľvek.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4013
Plynvoý varič Orlík na 2 kg fľašu - panvicenapaellu.sk
€115 / ks

Plynový varič na propán bután, určený na 2 kg fľašu, využiteľný do domácnosti, na kempovanie, alebo na dovolenku. Dodáva sa vrátane sady na pripojenie k 2 kg fľaši.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4016
Plynový varič Orlík s termopoistkou - panvicenapaellu.sk
€135 / ks

Plynový varič je vhodný na 2 kg, 5 kg, aj na 10 kg plynovú bombu. Je vybavený termopoistkou a gumovými podložkami, vďaka čomu je veľmi stabilný. Sada na pripojenie nie je súčasťou balenia, keďže každý potrebuje inú dĺžku plynovej hadice.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4018

Ponúkame kvalitné variče na plyn od overených dodávateľov ako MEVA SK, alebo FOKER. Plynové variče sú ideálne na rodinné varenie, grilovanie, piknik, alebo patria do výbavy na cesty. Nájdete u nás variče do domácnosti, do gastro zariadení, aj na kemping. Sada na pripojenie k plynovej fľaši je k vybraným varičom v cene.