Hobby plynové horáky

7 položiek celkom

Cena

1439
11439
Plynový horák Worker - panvicenapaellu.sk
€14,90 / ks

Plynový horák Worker je určený pre domácich majstrov, kuchárov, remeselníkov alebo modelárov. Regulácia prívodu vzduchu slúži na precízne nastavenie plameňa.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7019
Izolatérska súprava - panvicenapaellu.sk
€19,50 / ks

Horáková súprava je určená na izolatérske alebo opaľovacie práce menšieho rozsahu. Je ideálna na domáce využitie pre domácich majstrov a kutilov.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7016
Stavebný horák 35 kW - panvicenapaellu.sk
€19,90 / ks

Plynový horák na propán bután je ideálny na izolatérske, asfaltérske a opaľovacie práce stredného a väčšieho rozsahu. Taktiež je vhodný pre domácich majstrov a kutilov.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7011
Stavebný horák 54 kW - panvicenapaellu.sk
€19,90 / ks

Plynový horák na propán bután je ideálny na izolatérske, asfaltérske a opaľovacie práce stredného a väčšieho rozsahu. Taktiež je vhodný na použitie v dielni, pre domácich kutilov, alebo sa využíva aj pri zabíjačke.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7014
Plynový horák s piezo zapaľovaním - panvicenapaellu.sk
€29 / ks

Plynový horák s piezo zapaľovaním, vhodný na opaľovanie, pokladanie izolácie, alebo opravu izolácie na streche, alebo sa využíva aj pri zabíjačke.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7013
Stavebný horák 35 kW s hadicou - panvicenapaellu.sk
€39 / ks

Plynový horák s hadicou s dĺžkou 5m, ideálny na stredné a väčšie priemyselné práce. Taktiež je vhodný pre domácich majstrov a kutilov.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7012
Plynový horák s hadicou - panvicenapaellu.sk
€39 / ks

Plynový horák na propán bután je ideálny na izolatérske, asfaltérske a opaľovacie práce stredného a väčšieho rozsahu. Taktiež je vhodný pre domácich majstrov a kutilov. Plynová hadica s dĺžkou 5 m v balení.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 7015

Plynové horáky pre domácich kutilov, vhodné na práce stredného a malého rozsahu. Oprava izolácie, opaľovanie buriny, zabíjačka atď.