Stolové plynové variče

7 položiek celkom

Cena

9122
19122
Sada na pripojenie plynovej fľaše - panvicenapaellu.sk
Akcia
€9,90 / ks

Pripojovacia súprava pre pripojenie nízkotlakého spotrebiča k 5 kg alebo 10 kg propán butánovej fľaši. Súprava je ideálna na pripojenie varičov, šporákov, ohrievačov, chladničiek, paella horákov atď.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 6041
Plynový varič Orlík - panvicenapaellu.sk
€69 / ks

Plynový varič je vhodný na zapojenie k 2 kg, 5 kg, aj k 10 kg plynovej fľaši. Sadu na pripojenie je nutné si zakúpiť zvlášť, keďže každý potrebuje inú dĺžku plynovej hadice.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4015
Plynový varič Orlík s vekom - panvicenapaellu.sk
€78 / ks

Plynový varič s vekom je vhodný na 2 kg, 5 kg, aj na 10 kg plynovú bombu. Predáva sa bez sady na pripojenie, keďže sa predpokladá, že každý si sám určí dĺžku hadice.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4014
Plynový varič Orlík bez veka - panvicenapaellu.sk
€89 / ks

Plynový varič na propán bután, určený na 2 kg fľašu, využíva sa na varenie pokrmov doma aj na cestách. Dodáva sa vrátane sady na pripojenie k 2 kg fľaši.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4017
Plynvoý varič Orlík na 2 kg fľašu - panvicenapaellu.sk
€97 / ks

Plynový varič na propán bután, určený na 2 kg fľašu, využiteľný do domácnosti, na kempovanie, alebo na dovolenku. Dodáva sa vrátane sady na pripojenie k 2 kg fľaši.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4016
Plynový varič Single de Luxe - panvicenapaellu.sk
€105 / ks

Kempingový varič z nerezovej ocele, výkon až 5 kW. Je prenosný, skladný, má piezo zapaľovanie a textilné prepravné púzdro v cene. Ideálny na varenie kdekoľvek a kedykoľvek.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4013
Plynový varič Orlík s termopoistkou - panvicenapaellu.sk
€122 / ks

Plynový varič je vhodný na 2 kg, 5 kg, aj na 10 kg plynovú bombu. Je vybavený termopoistkou a gumovými podložkami, vďaka čomu je veľmi stabilný.

 

MEVA-SK_1_RGB

Kód: 4018

Stolové variče na propán bután sú vhodné na prípravu pokrmov v domácnosti, na chate, v záhrade, ale aj na dovolenke. Sú ľahko prenosné, stabilné a je možnosť ich pripojiť ku každej plynovej fľaši. V ponuke nájdete variče od tradičného dodávateľa MEVA SK.