Plynový varič Foker T.G. WOK

Kód: 2020
Značka: Foker
€95 / ks
Momentálne nedostupné

Plynový varič WOK T.G. je veľmi kvalitný a robustný produkt, vyrába sa s prémiovej liatiny v Taliansku. Ideálny pre WOK panvice, ale taktiež je vhodný na grilovanie.

 

foker2ITALY

Detailné informácie

Expedujeme do 24 hod
Expedujeme do 24 hod.
Tovar skladom, posielame do 24 hod.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo.
Radi Vám poradíme s výberom.
Spolupráca s dodávateľmi
Len overené produkty.
Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi.

Podrobný popis

Vysokovýkonný, celoliatinový varič na propán bután – modifikácia WOK, je pod značkou FOKER vyrábaný v nezmenenej podobe už 50 rokov. Firma FOKER (pôvodne COMET) ako jediná vyrába pôvodný originál pod prísnym dozorom v Taliansku. Horák variča je rozdelený na tri časti - ľavá, pravá a stred. Každá časť sa dá samostatne regulovať pomocou mosadzných ventilov.

Je ideálny na mobilné varenie, alebo grilovanie napr. v doma na terase, na dovolenke pri mori, v reštauráciách, do tábora, na tzv. „predvádzacie varenie“ v televízii, alebo na kurzoch varenia.

  • výkon 9 KW
  • tlak plynu 30 mbar
  • hmotnosť 10 kg
  • spotreba plynu max 670g/hod.
  • rozmery (v x š x d) 215 x 360 x 440 mm
  • vyrobené v Taliansku
  • sada na pripojenie nie je súčasťou balenia

Dodatočné parametre

Kategória: Liatinové variče / varné stoličky
Záruka: 2 roky

Spoločnosť FOKER je Talianska firma, ktorá sa zaoberá výrobou plynových varičov a plynových horákov. V našej ponuke nájdete plynové variče, nakoľko sú výnimočné svojou kvalitou. Spoločnosť FOKER tieto variče vyrába v nezmenenej podobe už 50 rokov. Jedná sa o radu T.G. plynový varič s troma ventilmi. Použitá liatina a ventilová časť sú mimoriadne kvalitne spracované. Tieto plynové variče vydržia celú večnosť.