Lyonesa Panvica na plyn, na indukciu, aj na sklokeramiku 36 cm

Kód: 5041
Novinka
€24,90 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.6.2023

Hlboká panvica s rúčkou, vyrobená z leštenej, silnostennej ocele, priemer 36 cm, výška 7 cm, určená na plynový sporák, indukčnú aj keramickú varnú dosku. Ideálna do profesionálnej kuchyne, aj do domácnosti.

symboly

mceclip0

Detailné informácie

Expedujeme do 24 hod
Expedujeme do 24 hod.
Tovar skladom, posielame do 24 hod.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo.
Radi Vám poradíme s výberom.
Spolupráca s dodávateľmi
Len overené produkty.
Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi.

Podrobný popis

Kvalitná profesionálna panvica s rúčkou, s priemerom 36 cm, vyrobená z leštenej silnostennej valcovanej ocele. Vhodná na varenie na grile, na otvorenom ohni, ale aj na plyne, indukcii a sklokeramike. Uvaríte na nej prakticky všetko, vhodná na varenie, dusenie, ryžu, wok, aj na vyprážanie a restovanie.

  • priemer 36 cm
  • výška 7 cm
  • použitie plyn, indukcia, keramika

Panvice dodávané našou spoločnosťou sú vyrábané výhradne v Španielsku, prestížnou firmou Vaello Campos a len z certifikovaných materiálov.

Zo spoločnosťou Vaello Campos v Španielsku sme nadviazali spoluprácu, nakoľko sme sa rozhodli predávať Paella program priamo od tradičného výrobcu v Španielsku. Vaello Campos existuje a vyrába Paella program už vyše 70 rokov. Naša spoločnosť predáva nasledujúce produkty. Paella panvice, hlboké panvice, smaltované panvice, paella plynové horáky, stojany na horáky aj paella súpravy. Spracovanie a použité materiály sú na prvotriednej úrovni.