Lyonesa Panvica na plyn, na indukciu, aj na sklokeramiku 28 cm

Kód: 5040
Novinka
€19,90 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.6.2023

Kvalitná silnostenná panvica Lyonesa s rúčkou. Vyrobená z leštenej ocele, vhodná na plynový sporák, indukčný sporák, na keramickú varnú dosku, aj na otvorený oheň. Profesionálna panvica, na ktorej uvaríte prakticky všetko. Priemer 28 cm, výška 7 cm.

symboly

mceclip0

Detailné informácie

Expedujeme do 24 hod
Expedujeme do 24 hod.
Tovar skladom, posielame do 24 hod.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo.
Radi Vám poradíme s výberom.
Spolupráca s dodávateľmi
Len overené produkty.
Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi.

Podrobný popis

Profesionálna panvica s rúčkou, hlboká, s priemerom 28 cm, vyrobená z valcovanej ocele za studena, ideálna na plynový sporák, indukčnú aj keramickú varnú dosku, ale aj na otvorený oheň. Vhodná aj do profesionálnych kuchýň. Uvaríte na nej prakticky všetko, vhodná na varenie, dusenie, ryžu, wok, aj na vyprážanie.

  • priemer 28 cm
  • výška 7 cm
  • použitie plyn, indukcia, keramika, gril

Panvice dodávané našou spoločnosťou sú vyrábané výhradne v Španielsku, prestížnou firmou Vaello Campos a len z certifikovaných materiálov.

Zo spoločnosťou Vaello Campos v Španielsku sme nadviazali spoluprácu, nakoľko sme sa rozhodli predávať Paella program priamo od tradičného výrobcu v Španielsku. Vaello Campos existuje a vyrába Paella program už vyše 70 rokov. Naša spoločnosť predáva nasledujúce produkty. Paella panvice, hlboké panvice, smaltované panvice, paella plynové horáky, stojany na horáky aj paella súpravy. Spracovanie a použité materiály sú na prvotriednej úrovni.